Zajímavé tipy

Bylinkopedie.cz píše – 23 bylinek, které vám v kuchyni nesmí chybět

Bylinky do kuchyně patří už od pradávna. Není divu, stačí totiž při vaření přidat jen špetku té správné rostliny a pokrm dostane novou vrstvu chutí! A abyste zúročili veškerý chuťový potenciál bylinky, není nic lepšího než si do kuchyně pořídit bylink

Prague Food Festival 2010

Nebudu se dlouze rozepisovat a nechám za sebe mluvit fotografi. Dnes jsme kolem poledního dorazili ke vchodu C do Prague Food Festivalu. Po několika delších minutách jsme si vystáli frontu na granty a dostali jsme se do areálu jižních zahrad Pražského hra


Festival Otevřené sklepy

O víkendu jsem s Péťou a kamarády navštívil festival Otevřené sklepy, který se tentokrát konal ve Znojemské vinařské podoblasti.

VRAH dobré chuti?

Přestože z něj kuchaři i milovníci dobrého jídla dostávají kopřivku, téměř milion diváků každého dílu jeho pořadu Babicovy dobroty je opačného názoru. Jiří Babica se s ničím nemaže: vaří prý pro „normální lidi“.


Podvod z prášku

Ještě nikdy po převratu se mezi lidmi tak intenzívně nemluvilo o vaření a hospodách. Současně nikdy nebyla kvalita průměrné gastronomie na tak nízké úrovni, takže se dá hovořit o likvidaci zdraví národa.

T.G.I. Friday’s a další kulinářské postřehy

Jako člověk, který si už nesčetněkrát osobně vařil čaj a který na první pohled rozpozná bílé víno od červeného, jsem myslím dostatečně erudovaným odborníkem, abych se mohl podělit o svá kulinářská zjištění a tipy.


Nadýchaný rýžový nákyp

Pokaždé když dělám rýžový nákyp, tak marně hledám recept podle kterého jsem ho vařil minule. No a když už jsme ho s Péťou vařili včera, tak jsem si řekl, že si ho raději poznamenám.

Karamelová pochoutka - Flan Cubano počesku

Máte rádi sladké? A rádi byste zkusili nějaký netradiční (a hodně) sladký recept? Pak je tady dezert z kubánské kuchyně - slavná karamelová delikatesa zvaná Flan Cubano…


Rybíz jako brusinky

Období sklizní jahodových plantáží na Plzeňsku skončilo, třešně letos mají své nejlepší časy téměř za sebou a začíná dozrávat červený rybíz. Máme jej každoročně více, než stihneme sníst a takže řešíme co s ním. Možností je pár: rybízový koláč nebo …

Kladenské kuřecí nudličky

Jste rozladěni? Já vím proč! A vím, co na to zabere. Teda co na to zabere mně...


Festival vín staré Evropy (24.- 26.4. 2007)

Ve dnech 24.-26.4.2007 se v Praze 8, Karlíně v prostoru vinotéky a café Casa Lusitana uskuteční Festival vín staré Evropy.

Tajemný Starbucks

O Starbucks jsem už slyšel. Hlavně od přátel – Proč tady není Starbucks? Tohle kafe se Starbucks nedá vůbec srovnávat!. Přitom jsou tady stovky kvalitních a příjemných kaváren. Nechápu. Jako by byl Starbucks zahalen to jakéhosi tajemství.


Jste zde: ~ Apetitus.cz ~ Seznam zdrojů ~ Zajímavé tipy

Informace o zdroji

Tématické články z webů, které nejsou službou Apetitus.cz agregovány.

Ikona:  

Systémové informace

ID: 34

Jmenné ID: jine

Články ručně přidává správce systému: ANO